image

Як правильно використовувати засоби для прибирання

Чистота будинку ‒ це важливо, але не менш важливо прибирати його правильно. Досягнути абсолютно стерильного середовища в побуті практично неможливо. А ось зіпсувати собі здоров’я, використовуючи непідходящі  засоби для прибирання, цілком можливо. Саме тому старайтеся прибирати відповідально за допомогою кількох чудових порад.

Купуйте підходящу побутову хімію

Вже давно минули ті часи, коли ефективність засобу була його основною перевагою. Наразі Важливо подбати перш за все про безпеку. Не варто використовувати ті засоби для прибирання, які мають в складі надто агресивні компоненти. Використовувати справді сильні кислотні або лужні засоби варто тільки в тому випадку, якщо потрібно вивести дійсно стійке забруднення. Й то, після того, як всі інші засоби виявилися неефективними.

Пам’ятайте, що для посуду краще використовувати менш агресивні засоби. А ось для підлоги (в залежності від її типу) можна обирати продукти з агресивнішими компонентами.

Захищайте органи дихання

Безумовно, такий радикальний крок потрібен тільки в тому випадку, якщо вирішили влаштувати генеральне прибирання. Якщо використовуєте засоби з їдким запахом, краще зайвий раз подбати про безпеку власних дихальних шляхів.

Захищайте шкіру рук

Багато засобів для прибирання мають певні компоненти, які негативно впливають на шкіру. Наприклад, додатково її висушують. Щоб зайвий раз не шкодити епідермісу, вдягніть спеціальні рукавички для прибирання. Чистити свій дім від забруднень з ними набагато приємніше.

Обирайте найкращі засоби для прибирання помешкання

Обов’язково звертайте увагу на склад, а також на те, як би будете використовувати той чи інший продукт. Наразі дуже популярні екологічні та органічні засоби для прибирання, які не мають у складі шкідливих речовин. Безумовно вони дорожчі, а також можуть бути не такими ефективнішими. Але ваш організм скаже вам «дякую» після їх використання.

Тримайте побутову хімію у безпечному місці

Навіть найслабша побутова хімія може нашкодити малій дитині або тварині, які не розуміють, для чого такі продукти використовують. Саме тому зберігайте засоби для прибирання в дійсно закритих місцях, куди ні малюк, ні домашня кішка не зможуть дістатися.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com