image

Як вибрати недорогий кальян?

Недорогий, бюджетний кальян - це відмінний варіант для домашнього застосування або закладу. Сучасний ринок представляє безліч моделей (більш детально можна подивитись на  сайті), але як не помилитися і підібрати оптимальний варіант, що прослужить тривалий термін експлуатації?

На що звернути увагу при виборі бюджетного кальяну?

Вартість курильного пристрою визначається матеріалами, розміром та іншими характеристиками. Розглянемо основні з них:

 • Шахта. Її матеріал і ширина визначають якість виробу і тривалість експлуатації. Кращий вибір - широкі по діаметру шахти з нержавіючої сталі. Як альтернатива - можна розглянути варіанти алюмінію;

 • Колба. Поширені недорогі варіанти з міцного скла. Обсяг колби залежить від висоти кальяну, а форма посудини визначає стійкість виробу, кращі моделі - з широким дном. Важливим критерієм також є система з'єднання: ущільнювачі, магніти, різьблення або клік варіант;

 • Висота пристрою. Високі і надійні пристрої не можуть мати низьку вартість, в основному до якісних бюджетних варіантів відносяться кальяни висотою 50-60 см. Більш габаритні вироби не завжди практичні при перенесенні, їх вибирають для закладів або великих компаній. Але в той же час вони вимагають вкладення в матеріали, що відповідно і підвищує ціну;

 • Комплектація. При виборі бюджетного кальяну важливо щоб в його комплектації були всі потрібні елементи, без зайвих витрат на додаткові аксесуари.

Бюджетні кальяни від різних виробників

Сучасні фірми - виробники пропонують багато варіантів недорогих моделей кальянів. Серед популярних можна виділити: Kaya, Amy, Yahya і безліч інших.

Кращим варіантом, на думку експертів і обізнаних курців, є серія кальянів відомого німецького бренду Amy 4 stars. Моделі 410, 420, 460 і 640 мають великий попит на ринку. Їх основна характеристика - багата комплектація, в яку входять: колба, шахта, шланг, мундштук з алюмінію, блюдце, чаша, ущільнювачі і щипці. Головні елементи кальянів надійно з'єднані за допомогою різьблення. Пристрої мають відмінні курильні характеристики, а легка тяга забезпечується широкими портами.

Купуючи недорогі кальяни потрібно остерігатися занадто дешевих підробок, вибирати якісні, сертифіковані вироби від перевірених виробників.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com