• 2

  Балога витягує останній козир – сепаратизм

  Відомий закарпатський письменник, драматург і журналіст Олександр Гаврош написав блог для "Радіо Свобода", у якому звинувачує відомого політика у сепаратизмі. Балога намагається протиставити Закарпаття Києву. Під час війни такі гасла слід розцінювати як удар у спину, національну зраду, вважає Гарош.

 • 1

  Балога звинувачує владу у сепаратизмі щодо Закарпаття

  Нардеп Віктор Балога, який останнім часом в опозиції до влади, вважає, що Закарпаттю постійно намагаються нав'язати думку, що воно не таке, як інші.  

 • photo_86

  В Закарпатті місцеві вибори можуть зірвати

  Загроза зриву місцевих виборів 25 жовтня 2015р. в об’єднаних спроможних громадах Закарпаття: обласна рада відтермінувала не лише затвердження Перспективного плану формування спроможних територіальних громад, але й вибори в них

 • moskal

  Москаль пояснив критерії призначення нових голів РДА

  Як ми повідомляли, сьогодні президент України Петро Порошенко підписав накази про призначення 9-ти голів РДА в Закарпатській області.

Балога знає, як побороти клановість і корупцію

Балога знає, як побороти клановість і корупцію

Нардеп від Закарпаття Віктор Балога, який представляє місцевий клан, у своєму пості на сторінці в Фейсбуці, написав, як боротися з клановістю й корупцією. Політик вважає, що потрібно перебусім провести аудит на всіх митницях, всіх підприємствах, причетних до розмитнення товарів. Балога вважає, що "небажання системно перекрити контрабанду по імпорту, лише цього року принесе прямі втрати для держбюджету на рівні щонайменше 120 мільярдів гривень".
"Нарешті в цій області наводиться порядок" - Порошенко про Закарпаття

"Нарешті в цій області наводиться порядок" - Порошенко про Закарпаття

Ми вже повідомляли, що вчора Геннадй Москаль доповідав Президенту про результати боротьби з контрабандою на Закарпатті, після чого дав інтерв’ю "5 каналу". Петро Порошенко під час розмови з Москалем похвалив його за роботу. 
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com