• vijna

  Іноземні військові будуть вчитися в Україні

  Секретар РНБО розповів про ухвалення рішення щодо плану проведення багатонаціональних навчань за участю підрозділів Збройних сил України на території нашої держави, а також участь української армії у навчаннях поза межами України у 2015 році. 

 • Балога закликав покарати військове керівництво

  Народний депутат від Закарпаття Віктор Балога закликав покарати нинішнє та попереднє військове керівництво країни за помилки у проведенні військової операції.

 • 44e01d53e26afb4efe532197ca838bd1

  Порошенко присвоїв Героя України закарпатцю

  Президент Порошенко присвоїв звання "Герой" Україна "командиру 128-ї Мукачівської гірсько-піхотної бригади, що захищала Дебальцеве, полковнику Сергію Шапталі.

 • 1409822194-1640

  Закарпатські депутати звинувачуюють Генштаб

  Депутати Закарпатської обласної ради на позачерговій сесії одноголосно прийняли звернення до Президента України Петра Порошенка з вимогою негайно вжити всіх можливих заходів щодо забезпечення життєдіяльності 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади та збереження життя військовослужбовців.

Закарпатські політики про Мінські угоди

Закарпатські політики про Мінські угоди

Як ми повідомляли, у Мінську відбулася зустріч у «нормандському форматі» (Путін-Порошенко-Оланд-Меркель), на якій було підписано договір про врегулюванню конфлікту на Донбасі. Зокрема, було домовлено про припинення вогню від 15 лютого, відведення важкої військової техніки, створення буферної зони, внесення змін в Конституцію України з метою надання більших прав ЛНР та ДНР, звільнення всіх заручників тощо.
В Ужгороді відкрито громадську приймальню народного депутата Андрія Лозового

В Ужгороді відкрито громадську приймальню народного депутата Андрія Лозового

Відтепер звернутися за захистом порушених конституційних прав та свобод, вирішенням соціально-економічних та інших проблем із проханням чи пропозицією до народного депутата України Андрія Лозового від “Радикальної партії Олега Ляшка” можна через громадську приймальню у вівторок та четвер за адресою: м. Ужгород, вул. І. Франка, 1В, з 10.00 до 15.00. 
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com