image

Москаль - Балогам: Ви мене бачите в гробу, а я вас

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль висловився і щодо перейменування провулку в Мукачеві в його честь - "Тупик Москаля"

Як ми повідомлялина сесії Мукачівської міськради депутати перейменували вулиці Бандери та Шухевича на вулиці Гузара та Шептицького, а провулок вулиці Трудова, де живуть цигани, назвали "тупиком Москаля".

Сам Геннадій Москаль вже повідомив, що оскаржить рішення щодо перейменування вулиць Бандери та Шухевича в суді.

А сьогодні Геннадій Москаль вже досить жорстко прокоментував рішення мукачівських депутатів щодо "Тупика Москаля".

Як повідомила прес-служба Закарпатської ОДА, Геннадій Москаль подає ще один – персональний позов про захист честі, гідності та ділової репутації проти Мукачівської міськради, яка прийняла скандальне рішення щодо перейменування вулиць Романа Шухевича та Степана Бандери. Один із пунктів цього рішення подається так: «Присвоїти відгалуженню вулиці Трудової назву тупик Москаля Геннадія».
"Порядок найменування та перейменування топонімів чітко регламентується законодавством України, а саме: Законом про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, – наголошує Г.Москаль. – Доводжу до відома керівництва Мукачівської міськради, що в цьому законі є стаття 3: «Підстави та умови присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», яка вказує, що імена фізичних осіб присвоюються з метою увічнення пам’яті про людей, які внесли вагомий вклад у боротьбу за незалежність, розбудову Української держави тощо.
У цьому смислі я особисто нічого не маю проти увічнення свого імені в Мукачеві, оскільки працював на найвідповідальніших ділянках державного будівництва на відміну від клану Балог, які в цей час грабували Закарпаття й Україну. Однак у статті 3 Закону є пункт 2, який звучить так: «Юридичним особам та об’єктам права власності ім’я фізичної особи присвоюється лише після її смерті».

Я розумію, що дехто в Мукачеві ладен назвати навіть центральну площу на честь Геннадія Москаля, тільки б це відповідало вимогам пункту 2. Відповім їм так, як відповідав у кінці 90-х бандитам у Криму: «У мене з вами розбіжності тільки по земельному питанню – ви мене бачите в гробу, а я вас!» Однак риторика це одне, а офіційне рішення міськради – зовсім інше. Те, що воно буде скасоване, як таке, що грубо порушує закон, немає жодних сумнівів. Мукачівська міськрада з тріском програє ще один суд, який вкотре покаже – що це не солідний орган місцевого самоврядування, а дешевий балаган, який поняття не має, що таке управління територією й не розбирається в законодавстві", - йдеться в повідомленні.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com