image

Москаль нагородив лояльних нардепів і проігнорував Балог

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль показав, до кого із закарпатських нардепів він лояльний і показово проігнорував трьох Балог

Мова йде про те, що Геннадій Москаль для чогось вирішив нагородити народних депутатів від Закарпаття, які, на його думку вибили немало коштів для Закарпатської області.

Протягом 2016 року п’ятеро народних депутатів України від Закарпаття – Роберт Горват, Іван Крулько, Михайло Ланьо, Валерій Лунченко та Василь Петьовка – добилися виділення з Державного бюджету України для місцевих бюджетів Закарпатської області 85 мільйонів 431 тисячі гривень. Ці гроші призначені на різні проекти соціально-економічного розвитку окремих територій. Із них Ужгород отримав – 17 мільйонів 24 тисячі гривень, Ужгородський район – 9 млн. 577 тис. грн., Чоп – 500 тис. грн., Хуст – 29 млн. 244 тис. грн., Міжгірський район – 3 млн 600 тис. грн., Перечинський район – 3 млн. 542 тис. грн., Рахівський район – 10 млн. 647 тис. грн., Свалявський район – 5 млн. грн., Тячівський район – 2 млн. 250 тис. грн., Тячівська об’єднана територіальна громада – 4 млн. 45 тис. грн.
– Це дуже серйозна допомога для області, яку можна прирівняти до коштів Державного фонду регіонального розвитку (на 2016 рік сума ДФРР становила 110,5 млн.  грн.), – зазначає Геннадій Москаль. – Висловлюю щиру подяку вказаним народним депутатам і сподіваюся, що вони так само активно відстоюватимуть у Києві інтереси Закарпаття і в 2017 році.
Найближчим часом голова ОДА запросить п’ятьох нардепів на зустріч в ОДА і нагородить їх відзнакою Закарпатської облдержадміністрації «За заслуги перед Закарпаттям» (неофіційна назва – «Золотий ведмедик»). Відповідне розпорядження Г.Москаль уже підписав, - повідомила його перс-служба.

Як бачимо, у списку виключно ті нардепи, які близькі з Москалем. Серед них є двоюрідний брат Балог - Василь Петьовка. Але як відомо, він посварився з Віктором Балогою і навіть був виключений з рядів Єдиного Центру. При цьому Геннадій Москаль не повідомив, скільки коштів для Закарпаття вибили три народні депутати, яких він не нагородив: Віктор, Іван та Павло Балоги. Навіть якщо б більше за інших - уваги від Москаля вони б не заслужили. Політичні опоненти обійдеться без "ведмедика".

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com