image

Москаль поставив ультиматум Києву

Геннадій Москаль прокоментував свою останню заяву про негативні процеси, які відбуваються на Закарпатті з подачі окремих центральних структур і мають на меті відновити тіньові схеми та системну контрабанду тютюну.

– Начальник Закарпатської митниці Володимир Колесніков у середині 2000-х працював заступником начальника УБОЗ у Донецькій області, – заявляє Г. Москаль. – У 2005р. він особисто прийняв заяву від бізнесмена Бориса Пінчука про факти вимагання з боку Бориса Колеснікова та замах на вбивство з пістолета системи «ТТ». У той час, коли Донецька область була повністю під контролем Партії регіонів, на такий вчинок наважився б далеко не кожен працівник міліції. Після призначення  на посаду першого заступника Генерального прокурора України Рината Кузьміна Володимир Колесніков зазнав переслідувань. Проти нього відкрили кілька кримінальних справ, а потім звільнили з органів внутрішніх справ. У Генеральній прокуратурі була створена спеціальна група, яка займалася справами В.Колеснікова і щодня доповідала про свою роботу Р.Кузьміну.
На В.Колеснікова з боку Генпрокуратури здійснювався тиск із метою отримання компромату на міністра МВС Юрія Луценка, першого заступника міністра МВС Олександра Бондаренка, заступника Генпрокурора України Віктора Шокіна, секретаря РНБОУ Петра Порошенка і на мене особисто.
Ніяких показів В.Колесніков не дав, хоча щодня знаходився на слідчих діях у ГПУ, які велися під психологічним пресингом. Сьогодні В.Колеснікова знімають із посади начальника Закарпатської митниці не за роботу, а за політичні торги між народним депутатом України В.Хомутинником, його «правою рукою» В.Скоробагачем (раніше очолював фракцію Партії регіонів у Харківській міській раді) і прем’єр-міністром України В.Гройсманом. Ціна питання – збереження на посаді голови ДФС Романа Насірова, контроль над Закарпатською митницею і розстановка тут своїх керівних кадрів, а також контроль над Закарпатською областю. Це своєрідна плата за підтримку кандидатури В.Гройсмана у Верховній Раді на посаду прем’єр-міністра, а також за подальші позитивні голосування за урядові законопроекти. У таких умовах вважаю своє перебування на посаді голови Закарпатської ОДА неможливим. Область уже проходила експеримент, коли її віддали на відкуп клану Балог начебто за політичну підтримку. Чим це закінчилося, всі добре пам’ятають. Але не всі роблять висновки.
Повідомляю, що із 7 травня йду у відпустку і повернуся на посаду тільки тоді, коли на посаду начальника Закарпатської митниці повернуть В.Колеснікова, і коли в Києві перестануть розглядати Закарпаття, як полігон для політичних торгів і експериментів.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com