image

Мукачівська райрада знову не обрала голову. Бюджетники району залишилися без фінансування

Влада вперто протягує на голову райради екс-нардепа Михайла Ланя

Як ми повідомляли, депутати Мукачівської районної ради блокують роботу ради через те, що провладні фракції попри все хочуть призначити головою ради Михайла Ланя.

Прес-служба ОДА поширила звернення голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова, який закликав депутатів терміново розблокувати раду і прийняти потрібні проекти, щоб відбулася запланована передача майна, а бюджетники отримали зарплати.

Сьогодні була чергова спроба розблокувати раду, однак цього не вдалося зробити. Провладні фракції партій "Батьківщина", "Рідне Закарпаття" та "Слуги Народу" вперто проштовхують Ланя і проігнорували пропозицію інших фракцій обрати головою нейтрального депутата Михайла Гарапка, який наразі є керуючим справами ради. Він міг би підписати всі необхідні документи, які надали можливість відновити фінансування бюджетної сфери і здійснити передачу майна району громадам. 

Наразі саме Мукачівський район залишається єдиним районом в Україні, де не здійснено передачу об'єктів спільної власності громадам після адмінреформи. Про це заявив і голова ОДА Анатолій Полосков. З його слів, через блокування ради діти школярі району не зможуть зареєструватися на ЗНО.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com