image

Робота Мукачівської районної ради заблокована через амбіції представників влади

На сьогоднішню сесію Мукачівської райради прибув навіть голова Закарпатської облради Олексій Петров

Мукачівська міськрада все ще без голови. Цю посаду влада приготувала для екс-нардепа від Партії Регіонів Михайла Ланя. Зараз Ланьо опікується партією "Батьківщина" і саме від цієї партії став депутатом райради.

Підтримку Ланю гарантує і фракція Слуга Народу, як подяку за підтримку "Батьківщиною" "Слуг" в обласній раді. Таку ж підтримку висловили і представники ще однієї олігархічної партії - "Рідне Закарпаття". Однак всі депутати цих фракцій це - рівно половина складу Мукачівської ради і не вистачає буквально одного голосу.

Сьогодні депутати зібралися на сесію райради, щоб ніби то вирішити питання прийняття бюджету на наступний рік, однак знову піднялося питання голови. Підтримати Михайла Ланя приїхав і сам голова облради Олексій Петров. 

Але знову сесія зірвалася, бо не було кворуму. 

Таким чином, робота ради заблокована, що зовсім погано для району, до якого, до речі, наразі входять окрім Мукачівщини ще й Свалявщина та Воловеччина. 

Засідання сесії перенесли на невизначений термін. 

Не виключено, що зараз Ланьо та його партнери будуть тиснути або "купувати" когось із депутатів від фракцій ОПЗЖ, Команди Балоги та За Майбутнє. 

Василь Поляк для Prozak.info

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com