image

«Слуги Народу» влаштували справжнє спортивне свято у Виноградові (ВІДЕО)

Виноградівська команда політичної партії «Слуга Народу» спільно з місцевою громадою відзначили День фізичної культури та спорту.

Як зазначили організатори заходу:

«Місто - це люди. На нашому спільному святі ми вирішили об'єднати як тих містян, хто вже зробив значний вклад у розвиток спорту Виноградова, так і тих, хто лише починає свій шлях».

Захід розпочався із вшанування пам'яті видатних спортсменів Виноградівщини, які вже не можуть долучитися до святкування, але їхня історія і досі надихає юні покоління.

На спортивному святі відбулося змагання з футболу між вихованцями Виноградівської ДЮСШ та ДЮСШ «Колос». Нова генерація футболістів проводила гру під пильним оком досвідчених футболістів та учасників команди «Слуга Народу», з рук яких вони отримали символічні відзнаки за участь у змаганнях. Також в рамках заходу провели гру у стрітбол серед юнаків та дівчат під керівництвом тренерів Євгена Кіша та Наталії Кобрин. На футбольне поле у цей день вийшли і ветерани спорту. Представники Зе-команди обмінялися ідеями та думками щодо розвитку спорту з юними спортсменами. Обговорили і проблеми, які зараз найбільш гостро відчуваються у спортивній сфері міста.

Завершився захід спільним урочистим святкуванням. Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА нагородило ветеранів спорту почесними грамотами.Детальніше про захід у нашому відео.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com