image

В Ужгороді невідомі зловмисники зіпсували білборди «Європейської Солідарності»

У ніч проти вівторка (25.08) в Ужгороді зіпсували кілька бордів територіальної організації партії «Європейська солідарність». Зокрема, на одному з білбордів, на вул. Анкудінова, невідомі заклеїли партійний логотип зображенням зірки Давида, а також спотворили назву партії.

На іншому, на вул. Гагаріна, крім цього також заклеїли частину тексту. Ці дії явно були підготовленими заздалегідь, адже для того, щоб заклеїти частину тексту на борді на вул.Гагаріна, необхідна драбина.

«Європейська солідарність» Закарпаття розцінює це як «чорний піар» проти єдиної проукраїнської та проєвропейської сили в регіоні, втручання у виборчий процес, а також розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Організація нагадує своїм опонентам — парламентським партіям і регіональним проєктам – про те, що Закарпаття здавна славилося толерантним співіснуванням представників різних національностей, а єврейська громада краю відчула на собі всі звірства Голокосту.

— Для моєї родини зірка Давида не несе ніякого негативного змісту, на відміну від наших ворогів, — заявляє голова Закарпатської обласної організації «Європейської Солідарності» Іванна Климпуш-Цинцадзе. — Це символ незламності єврейського народу. Коли мого діда, Головного команданта Карпатської Січі Дмитра Климпуша, вислали до Сибіру, саме чуйні та безстрашні євреї допомагали моїй бабусі Єлизаветі виплачувати так звані куркульські податки. Тому я не дозволю нащадкам тих, хто збирав ці податки, посіяти міжетнічну ненависть на Закарпатті й розсварити представників різних національностей, що живуть тут пліч-о-пліч століттями й поважають одне одного. Хай не буде найменшого сумніву, навчимо поважати нас тих, хто наважується атакувати наші спільні цінності.

Представники «Європейської солідарності» Закарпаття звернулися до органів Національної поліції та Служби безпеки України із заявами про скоєння кримінального правопорушення та вимогою відкриття кримінальних проваджень за даним фактом.

Крім того «Європейська солідарність» Закарпаття звернулася до всіх партій із закликом відмовитися від брудних методів політичної боротьби

«Неофіційна виборча кампанія на Закарпатті стартувала із застосуванням брудних технологій і чорного піару. Наша організація рішуче засуджує такі методи «неконкурентної» політичної боротьби й закликає всі політичні сили вести кампанію чесно, аргументовано й відкрито», – йдеться у заяві.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com