image

Віктор Щадей оголосив, що йде кандидатом в мери Ужгорода від партії Слуга Народу

39-річний Віктор Щадей оголосив на своїй сторінці у Фейсбук, що йде на вибори мера Ужгорода за підтримки провладної партії Слуга Народу

Єдина мотиваційна фраза з цього приводу у нього була така, що, мовляв, ця партія не дасть опонентам підкуповувати виборців. 

Щадей на виборах до Верховної Ради домовився не опонувати Роберту Горвату, а той у свою чергу пообіцяв підтримати на виборах мера Ужгорода.

2ZXP6Sr6F1R8g3IS2mpiwsxQwAATmKnt5iMU6oua

Як відомо, Роберт Горват наразі є нардепом фракції Довіра, яка була створена в інтересах аграрного олігарха, президента холдингу “Кернел Групп”, Андрія Веревського. Відповідно, Горват є співголовою партії Рідне Закарпаття. Таким чином, виходить, що Рідне Закарпаття не мало б висувати свого кандидата в мери і партія також повинна підтримати Щадея.

Зрештою, це не йде в розріз з політикою партій Слуга Народу та Рідне Закарпаття, бо в одному з інтерв'ю голова Закарпатської ОДА Олексій Петров вже оголосив, що бачить Рідне Закарпаття партнерами в майбутній облраді. 

До речі, сьогоднішнє зізнання Щадея в тому, що він йде в мери від Слуг Народу багатьом його колишнім прихильникам не сподобалося. Головним чином, це електорат, який категорично негативно ставиться до нинішньої влади.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com