image

Кандидат в Президенти Сергій Тарута - представник здорового глузду в політиці

У цій президентські кампанії переважають лозунги та популістські заяви. Більшість кандидатів навіть не думають презентувати виборцям свою реальну програму виходу країни з кризи, бо значно легше просто щось пообіцяти. І більшість кандидатів навіть уяви не мають, як можна ці обіцянки виконати.

Як же вибрати 31 березня те єдине прізвище, у виборчому бюлетені довжиною з метр?

 Для початку потрібно заспокоїтися і трохи подумати. І якщо вже сьогодні в моді різні опитування, то не зайве буде попередньо відповісти самому собі на кілька простих життєвих питань.

Наприклад:

- Чи довірите ви операцію на серці когось з ваших близьких чудовому актору, який талановито зіграв роль хірурга в серіалі?

- Чи віддасте ви своїх дітей на виховання випадковому зустрічному, який всього лише заявляє, що він порядний і готовий виховувати взагалі всіх?

 - Чи погодитеся ви віддати в ремонт свій автомобіль, пральну машину чи тонометр злодюжці-халтурнику, який перед цим мало того що вже кілька разів не впорався з таким ремонтом, так ще і вкрав ваші нові запчастини?

Найімовірніше, ви відповісте «Ні!». Тому що будь-яка нормальна людина хоче довірити своє життя і здоров'я - кращому лікарю, своїх дітей - знаючому і кваліфікованому педагогу, а свою пральну машину - чесному та добросовісному механіку.

І це - правильна відповідь. Ніхто з нормальних людей не захоче влаштовувати з життя своєї родини ні комедію, ні трагедію.

Ці надійні і хороші правила заслуговують на те, щоб застосувати їх і до виборів глави держави. Управління країною - це серйозніше, ніж виступ у телешоу.

Тому не варто віддавати свій голос в управлінні державою за комедіантів, які через незнання перетворять життя кожного з нас на фарс. Або за злодюжок з нинішньої влади, які витратили весь свій кредит довіри народу і хочуть остаточно перетворити життя країни в трагедію.

Обирати главу держави потрібно виходячи зі здорового глузду. Вибирати потрібно ретельно. Не можна помилитися. Тому що нинішні вибори - це останній шанс для України вибратися з прірви убогості і розвалу.

І у виборців ще є час до 31 березня розібратися в списках. Ще є можливість запитати у кандидатів, почитати їхні програми, і знайти відповіді на важливі питання - чи є стратегія і план дій у кандидата, яку команду він підібрав для управління державою, чим пишається у своєму житті кандидат, яка у нього ділова репутація та управлінський досвід?

Сьогодні на ці питання не можуть чітко відповісти представники нинішньої влади, які знову йдуть на вибори. Вони знову йдуть у владу, щоб залишитися біля годівниці.

Немає чітких відповідей на ці питання і у Зеленського, який переплутав керування державою з комедійним телевізійним шоу.

Але ці відповіді є у інших кандидатів в Президенти України. І найкращий з них - Сергій Тарута: промисловець, антикризовий керівник з високою репутацією, чіткою стратегією виведення України з кризи і ефективною командою. Сергія Таруту кандидатом на пост Президента висунула політична партія «Основа» - партія людей справи.

Тарута переконаний в тому, що вищі державні пости вимагають від претендентів, поряд з чесністю і порядністю, великої компетенції, досвіду, розуміння і професіоналізму.

«Виборці повинні до майбутніх виборів підходити розумно. І проголосувати за тих, хто не тільки на словах, а й на ділі зможе зробити Україну багатою, мирною і щасливою. Проголосувати за порядних і патріотичних професіоналів, у яких є висока репутація, дієва стратегія розвитку країни і ефективна команда для перетворень», - упевнений Сергій Тарута.

Кандидат в Президенти України Сергій Тарута вважає справою честі реалізацію своєї передвиборної програми, в якій мир і благополуччя українців зводяться в ранг національної ідеї.

А стратегічний курс на прискорене економічне зростання закладений в науково обґрунтованій «Доктрині збалансованого розвитку «Україна-2030», розробленій кращими науковцями та економістами України при безпосередній участі Сергія Тарути.

В результаті реалізації такої стратегії Сергій Тарута, як майбутній Президент України, гарантує співвітчизникам гідний рівень життя і соціальні стандарти в країні. Зокрема, людям праці він зобов'язується забезпечити вже найближчим часом підвищення середньої зарплати до 20-25 тис. грн. А кожному пенсіонеру гарантує середню пенсію - не нижче 10 тис. грн., з обов'язковим підвищенням пенсій і соціальної допомоги відповідно до зростання цін в країні.

І ці обіцянки обгрунтовані.

 «Економічний потенціал України дозволяє досягти рівня середньої зарплати в 1000-1200 доларів, а пенсій - 450-500 доларів. Українці повинні гідно жити і заробляти. Я поверну повагу до кожної людини, і країна запрацює! , - заявляє Сергій Тарута.

Сергій Тарута - це хороший вибір для розсудливих українців.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com