image

Сергій Тарута: Україні потрібні не слуги, а ефективні управлінці — і країна запрацює

Громадяни України чекають від нового президента результатів. А для досягнення результатів президенту знадобляться три якості: реальний досвід ведення бізнесу, вміння знайти компроміс і володіння навичками управління.

Відомий промисловець і підприємець, успішний управлінець і ефективний перемовник, економіст, лідер партії «Основа» Сергій Тарута володіє всіма цими необхідними якостями.

Тарута — це досвід і репутація

Сергій Тарута пройшов трудовий шлях від майстра мартенівського цеху до керівника міжнародної промислової компанії, володіє величезним досвідом виробничої та управлінської діяльності. За роки роботи в індустрії зробив значний внесок у розвиток української промисловості. Модернізував Алчевський і Дніпровський металургійні комбінати, запровадив на підприємствах сучасні виробничі та екологічні технології.

Кандидат у Президенти України Сергій Тарута отримав дві вищі освіти: інженерну і економічну.

Стрімко увійшовши у велику політику, Сергій Тарута взявся за проблеми національного масштабу. Спільно з провідними вченими країни створив Доктрину збалансованого розвитку «Україна 2030», в якій детально викладені стратегія виходу України з кризи та оптимальні шляхи підвищення добробуту українського народу до європейського рівня.

Сергій Тарута — справжній патріот своєї країни. На посаді голови Донецької ОДА в 2014 році він зупинив наступ військ терористів на Маріуполь. А два роки тому розробив і запропонував міжнародному співтовариству план мирного врегулювання конфлікту на Донбасі «Три Основи».

Тарута — це гідна відповідь на виклики для України

Повернення миру. Сьогодні Україна опинилася на краю прірви. Впасти в неї країна може через цілу низку загроз. І найстрашніша нездатність нинішньої влади повернути мир в Україну. Президент Сергій Тарута стане гарантом повернення миру до України.

Мінські переговори, на жаль, зайшли в глухий кут, і стало очевидним, що досягти успіху на них не вдасться. Розуміючи це, Сергій Тарута пропонує свій план мирного врегулювання конфлікту в регіоні. Після того, як стане президентом, Тарута поверне мир в Україну з допомогою ефективної дипломатії. Він досвідчений і жорсткий перемовник і доб'ється відновлення територіальної цілісності України шляхом політико-дипломатичних переговорів і юридичних рішень.

Подолання економічної кризи. Інша, не менш небезпечна загроза це небезпека падіння країни в глибоку економічну кризу. Сьогодні українська економіка не працює. Гарантом її відновлення стане майбутній президент Тарута.

Тарута відновить українську промисловість і забезпечить зростання економіки. Він знає, що успіх економіки України це, перш за все, нові робочі місця з гідною зарплатою. Все своє життя він розвивав індустріальні підприємства в Україні, створив десятки тисяч високооплачуваних робочих місць. У Сергія Тарути є стратегія економічного зростання України. З Президентом Тарутою економіка України реально запрацює.

Справедливі зарплати і пенсії. Внаслідок слабкої економічної та недолугої соціальної політики, українці стали найбіднішими в Європі. У нашій країні немає справедливих заробітних плат і пенсій, люди зневірилися в державі і масово виїжджають за кордон. Це стало серйозною загрозою для майбутнього країни. Єдиний шлях підвищення добробуту громадян реалізація стратегії прискореного економічного зростання України. Гарантом гідного життя людей стане майбутній президент Тарута.

Він забезпечить людям праці гідну зарплату, а пенсіонерам гідну пенсію: на рівні Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини. Сергій Тарута поважає важку і чесну працю, і знає їй ціну. Він розуміє проблеми і потреби робітників на своїх підприємствах створював кращі умови праці, виплачував високі зарплати, розвивав соціальну сферу в тих містах, де працювали його заводи. У Сергія Тарути є програма «Принципи поваги і справедливості», реалізація якої надасть людям можливість щасливо жити і працювати в Україні. З президентом Тарутою запрацює справедлива система оплати праці в нашій країні.

Перемога над корупцією. Один із найскладніших викликів для України надзвичайно високий рівень корупції. Українська держава не дбає про своїх громадян. Президент Тарута переможе корупцію в органах влади. Він знає, як кардинально змінити державну систему, як перейти на «електронний уряд», як скоротити кількість чиновників втричі й позбавити людей вимушеного спілкування з бюрократами. У Сергія Тарути є план дій з перебудови системи влади таким чином, щоб вона стала сервісом для громадян недорогим, чесним і зручним. Президент Сергій Тарута стане гарантом перемоги над корупцією в Україні.

«Українці втомилися від політиків, які керують нашою країною понад чверть століття. На майбутніх виборах люди хочуть голосувати за нових політиків за тих, хто реально зможе змінити ситуацію в країні на краще. Але разом з тим, громадяни не бажають віддавати свої голоси за популістів, артистів та інших некомпетентних кандидатів, які уявляють собі управління державою як чергове шоу і не розуміють, наскільки висока відповідальність перших осіб держави», переконаний лідер партії «Основа», кандидат на пост Президента України Сергій Тарута.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com