image

Сергій Тарута подав до ЦВК документи на реєстрацію його кандидатом в Президенти

Ще 18 січня на з’їзді політичної партії «Основа» делегати кандидатом в Президенти від партії висунули Сергія Таруту. А 25 січня Сергій Тарута подав документи до ЦВК на реєстрацію його кандидатом в Президенти.

Рішення про офіційне висунення Сергія Тарути на президентські вибори від своєї політичної сили партія «Основа» приймала на основі внутрішньопартійних праймеріз, що проводилися у вересні 2018 року. Тоді 96% учасників праймеріз висловилися за участь партії у чергових виборах Президента України та 87% партійців - за висунення лідера «Основи» Сергія Тарути кандидатом від партії на ці вибори. Підсумки праймеріз були схвалені вересневим з'їздом партії «Основа».

«Я вдячний партії за підтримку моєї кандидатури. Ми в партії «Основа» визначаємо для себе завдання повернути повагу до людської праці - через гідні зарплати. Ми повинні повернути повагу до наших старшим - через гідні пенсії і медицину. Ми повинні повернути повагу до тих, хто вчиться - забезпечити їм гідну роботу після навчання в університеті. Ми повинні повернути повагу кожній людині. Ми повинні повернути повагу держави до громадян, а громадян - до держави. Але для цього нам потрібно буде побудувати таку державу, яку поважатимуть», - заявив тоді Сергій Тарута, коментуючи підсумки праймеріз.

І ось зараз січневий з’їзд вже висунув Сергія Таруту кандидатом в Президенти. Співпартійці були впевнені, що Сергій Тарута стане гарантом успіху України, бо він володіє бездоганною діловою репутацією, досвідом управлінця та антикризового менеджера, і у нього є надійна команда людей справи, а також чітка стратегія досягнення миру і розвитку української економіки.

У свою чергу, Сергій Тарута на цьому з'їзді висловив згоду на висунення його кандидатури від партії «Основа» на президентські вибори, які відбудуться 31 березня нинішнього року. «Я даю згоду на висунення моєї кандидатури на вибори Президента України від політичної партії «Основа». За цим офіційним, протокольним формулюванням нашого сьогоднішнього партійного з'їзду - величезна особиста відповідальність і висока честь. Я вдячний партії «Основа» за надану мені настільки високу довіру», - сказав Сергій Тарута на з'їзді.

Сергій Тарута запевнив також, що завдання зі створення успішної та процвітаючої України разом зі своєю командою і при активній участі працьовитого українського народу він виконає.

«Можу запевнити - в Президенти йду не тільки я, йдемо - Ми: амбітна команда професіоналів, команда переможців, яких в партії «Основа» об'єднали ідеї створення успішної та процвітаючої України. Це команда з управлінським досвідом, команда з бездоганною діловою репутацією, команда  з серйозною економічною програмою. Перед нами стоять складні завдання. Їх не під силу вирішити одній людині, але їх під силу вирішити великому, сильному, працьовитому народові України», - заявив Сергій Тарута.

Колеги по партії побажали своєму кандидату перемоги на виборах Президента України. «Бажаю Вам, шановний Сергію Олексійовичу, перемоги на виборах. Щоб наша Україна якомога швидше почала свій рух до миру і достатку. Можете повністю розраховувати на допомогу і підтримку всієї команди «Основи». Бажаю успіхів вам, і успіху Україні», - зазначив глава партії «Основа» Андрій Ніколаєнко.

А вже 25 січня Сергій Тарута подав до Центральної виборчої комісії всі необхідні документи для офіційної реєстрації його кандидатом на пост Президента України від політичної партії «Основа» на чергових виборах 31 березня 2019 року.

Програма кандидата в Президенти України Сергія Тарути - смілива і амбітна. Головні цілі кандидата від «Основи» відображені в назві його Програми: «Національна ідея для України: мир, достаток, повага».

«Основа багатства України - люди. Тому головне завдання - направити ресурси країни на забезпечення безпеки громадян України від зовнішніх і внутрішніх загроз, забезпечення їх здоров'я, благополуччя, задоволення освітніх та культурних запитів. Як майбутній глава держави, гарантую: мир - всій Україні, достаток - кожній українській родині, повагу - кожному громадянину України», - наголошується в Програмі Сергія Тарути. І детально викладається комплекс заходів і ресурсів, які забезпечать виконання заявлених кандидатом в Президенти гарантій.

Бачення майбутнього України та стратегія дій щодо реалізації положень Програми кандидата в Президенти від «Основи» представлені в основоположних документах: Мирний план «Три Основи», Доктрина збалансованого розвитку «Україна 2030» та Програма «Принципи поваги і справедливості».

Пріоритетами Сергія Тарути у зовнішній політиці, згідно його Програми, є відновлення територіальної цілісності, забезпечення безпеки і захист прав громадян, просування інтересів українського бізнесу за кордоном, а також відновлення дружніх відносин з країнами-сусідами.

Кандидат в Президенти України від партії «Основа» готовий застосувати свій досвід до управління країною і бере на себе відповідальність за економічний розвиток України. Реалізація економічної програми Сергія Тарути дозволить за рахунок прискореного економічного зростання вивести Україну з кризи і реально підвищити добробут усіх громадян країни.

У своїй Програмі Сергій Тарута гарантує надійну підтримку і повагу в Україні людям праці, українським сім'ям, молоді, що вчиться, воїнам, пенсіонерам - всім громадянам своєї країни.

 

Після подачі документів в ЦВК Сергій Тарута сказав: «Сьогодні для партії "Основа" це дуже знаковий день. Ми подали документи до Центральної виборчої комісії відносно участі у президентських перегонах. Ми маємо програму, як досягти миру. Ми маємо програму бурного економічного розвитку. Ми маємо програму поваги до кожної людини. Сьогодні в країні на посаді Президента потрібен не слуга, а управлінець-державник, який знає, як у цей дуже складний час рятувати нашу Україну. Ми знаємо як це робити, ми знаємо з ким це робити. І дуже важливо, щоб виборці голосували все таки не серцем, а розумом і орієнтувалися на досвід кандидата: яка у нього репутація, що він у своєму житті зробив. Саме до цього потрібно дуже ретельно підійти у своєму виборі».

Довідково. На момент подачі документів в ЦВК Сергій Тарута - лідер політичної партії «Основа», народний депутат України, засновник громадських організацій «Міжнародний республіканський клуб» і «Український форум», співзасновник об'єднання «Українська Бізнес Ініціатива», а також засновник музею «Платар».

Сергій Тарута - уродженець селища Виноградне Донецької області, 1955 року народження, закінчив Жданівський металургійний інститут і Донецьку державну академію управління. Трудовий шлях починав слюсарем мартенівського цеху меткомбінату «Азовсталь». І потім протягом багатьох років його трудова діяльність була пов'язана з металургією. В кінці 90-х років став виконавчим директором, згодом - головою ради директорів корпорації ІСД, яка під його керівництвом стала за 10 років найбільшою в Україні транснаціональною компанією. У 2014 році Сергій Тарута очолював Донецьку облдержадміністрацію, раніше, як зазначається в автобіографії - він був депутатом Донецької обласної ради і членом Ради підприємців при Кабміні.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com