image

ТОП-5 міністрів по рівню виконаних обіцянок в 2017 році. ІНФОГРАФІКА

«Якщо сказав і не зробив – не працюватимеш у моїй команді». Напередодні Володимир Гройсман адресував цю тезу керівнику «Укроборонпрому». Чи так це насправді? Як виконували обіцянки 2017 року міністри Гройсмана й він сам? Детальний аналіз провели журналісти аналітичного порталу  «Слово і Діло».

Загальний рейтинг виконаних обіцянок Кабінету міністрів – лише 29%. Однак, якщо додати 55% зобов'язань, які ще в процесі й можуть бути реалізованими, то виходить майже 90%. Сам Володомир Гройсман зміг здійснити чверть даних обіцянок, а ще 67% – у процесі виконання.

Серед лідерів із виконання обіцянок Ігор Жданов, Іванна Климпуш-Цинцадзе та Вадим Черниш. У Геннадія Зубка та Андрія Реви показники також непогані – кількість виконаних зобов'язань перевищила 40%.

Найменше обіцянок із тих чи інших причин вдалося виконати В'ячеславу Кириленку та Павлу Розенку. Останній, зокрема, двічі зірвав терміни монетизації субсидій. Як результат, Кабінет міністрів не встигає вчасно виплатити монетизовані пільги всім сім'ям, які заощадили на опаленні в минулому опалювальному сезоні.

52373-1_uk_normal
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com