image

У Москві помер ймовірний замовник підпалу угорського центру в Ужгороді

Кажуть - серцевий напад...

Мануель Оксенрайтер, 45-річний журналіст і колишній помічник депутата від партії «Альтернатива для Німеччини», помер 18 серпня. Оксенрайтер переважно проживав у Москві після того, як прокуратура Берліна почала розслідування щодо нього

У російській столиці Москві помер головний редактор ультраправого журналу Zuerst! Мануель Оксенрайтер, якого вважають ймовірним замовником підпалу офісу Спілки угорської культури в Ужгороді у 2018 році. Офіційна причина смерті – серцевий напад. Про смерть Охсенрайтера повідомив журналіст німецького видання Zeit Крістіан Фукс.

Нагадаємо, в січні 2019 року на суді в Польщі організатор підпалу Міхал Прокопович назвав Оксенрайтера замовником. За його словами, журналіст заплатив за напад 1 500 євро.

У березні минулого року польський суд виніс вироки фігурантам – Прокопович отримав три роки в'язниці, виконавці поляки Адріан Марглевський і Томаш Шимковяк – 2 і 1 рік позбавлення волі.

Метою нападу було представити підпал як акцію українських неонацистів – фасад будівлі треба було розписати їх символікою. Спроб нападу на Спілку угорської культури було дві, а після першої невдалої всі троє паліїв потрапили на камери відеоспостереження.

Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/u-moskvi-pomer-ymovirniy-zamovnik-pidpalu-ugorskogo-centru-v-uzhgorodi--777109.html

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com