Немеш і партнери
 • 1

  Президент не хоче відновлювати пільги чорнобильцям, - юрист із Закарпаття

    Незадовго до річниці аварії на Чорнобильській АЕС Президент ветував прийнятий Верховною Радою 17 березня закон, який стосується посилення гарантій соціального захисту осіб, постраждалих від Чорнобильської катастрофи. Документом передбачалося часткове відновлення дії окремих пунктів та статей Закону «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», які були відмінені у грудні 2014 року. 

 • 1

  Чому військовим пенсіонерам не підвищують пенсії, - юрист із Закарпаття

  У четвер, 14 квітня на засіданні Верховної Ради перед формуванням нового складу уряду Президент Петро Порошенко заявив, що «з початку року завдяки прийнятому, в тому числі і вами (депутатами – В.Д.), рішенню про підвищення грошового забезпечення військовослужбовців 18 тисяч 688 чоловіків та жінок прийняли рішення записатися в Збройні Сили України на контрактну основу».

 • 600

  Як правильно заповнювати декларацію про доходи - ДФС Закарпаття

  Закарпатські податківці пояснюють як заповнювати правильно декларацію про доходи

 • c4776dee-39c4-45d4-8f5d-3e2f82f69f4a

  Асоціація адвокатів провела професійний тренінг-семінар в Ужгороді

  У четвер, 7 червня Асоціація адвокатів України (Президент – Олег Рачук) спільно з Радою адвокатів Закарпатської області (голова – Олексій Фозекош) провела в Ужгороді тренінг на тему «Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій». 

Чому банки блокують карткові рахунки клієнтів - юрист із Закарпаття

Чому банки блокують карткові рахунки клієнтів - юрист із Закарпаття

Отримувати нецільові платежі на свою банківську картку стало ризиковано. Якщо ваш колега, який позичив у вас певну суму до зарплати, перерахує борг на вашу зарплатну картку, то банк може ідентифікувати цю операцію як підозрілу і запросити вас в гості, так би мовити для уточнення інформації та з’ясування підстав грошового переказу. А за неявку можуть заблокувати картковий рахунок...
Закарпатцям надаватимуть безоплатну правову допомогу

Закарпатцям надаватимуть безоплатну правову допомогу

В одному з  попередніх матеріалів ProZak повідомляв, що місцевих управлінь юстиції на Закарпатті скоро не буде. Натомість їх мають замінити бюро правової допомоги Міністерства юстиції, які покриють всю територію Закарпаття до рівня районних центрів. Однак і ці установи є тимчасовими. Сама ж реформа безоплатної правової допомоги населенню буде рухатися в іншому руслі.
Чому місцевих управлінь юстиції на Закарпатті скоро не буде

Чому місцевих управлінь юстиції на Закарпатті скоро не буде

На Закарпатті сьогодні функціонують 13 місцевих управлінь юстиції (11 районних та 2 міськрайонні). Однак, за словами міністра юстиції, ця система давно себе вичерпала. Найближчим часом місцеві управління ліквідують і замінять на бюро правової допомоги.
Який порядок надання пільг з урахуванням доходу сім’ї, - юрист із Закарпаття

Який порядок надання пільг з урахуванням доходу сім’ї, - юрист із Закарпаття

Для низки категорій населення чинне законодавство передбачає надання пільг (у тому числі на оплату житлово-комунальних послуг) лише за умови, що середньомісячний сукупний дохід сім'ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (у 2016 році це 1930 грн).
Дайджест правових новацій на початку року для закарпатців

Дайджест правових новацій на початку року для закарпатців

У січні 2016 року набуває чинності низка важливих законодавчих нововведень, про які варто знати: податкова реформа, зміна умов виходу на пенсію за вислугою років, закон про соціальні гарантії для заробітчан та оподаткування їх доходів, підвищення порогу індексації доходів населення, спрощення процедури держреєстрації бізнесу, нерухомості та спадщини, зона вільної торгівлі між Україною та ЄС. 
Як буде оподатковуватися бізнес у 2016 році, - юрист із Закарпаття

Як буде оподатковуватися бізнес у 2016 році, - юрист із Закарпаття

Податкові правила для бізнесу у 2016 році зміняться несуттєво. Ключові нововведення: відміна авансових внесків з податку на прибуток підприємств, підвищення ставок єдиного податку для третьої та четвертої групи спрощенців, підвищення ставок акцизного податку, удосконалення адміністрування ПДВ, запровадження єдиної ставки ЄСВ, який сплачують роботодавці.
Немеш і Партнери
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com