Немеш і партнери
 • 1

  Які податки будуть сплачувати закарпатці у 2016 році

  В останній день 2015 року Президент підписав зміни до Податкового кодексу. Попри критику політиків та експертів, серед основних нововведень податкової реформи є й позитивні для пересічних громадян. Зокрема зменшується розмір відрахувань із заробітних плат, частково знижується податковий тиск на роботодавців. У зв’язку із цим можливе підвищення розміру заробітних плат працівників на 10-11%.

 • 1

  Колишнім міліціонерам відновили гарантії соцзахисту, - юрист із Закарпаття

  Набув чинності закон, який відновлює гарантії соціального захисту колишніх працівників міліції, яких вони були позбавлені у зв’язку із набуттям чинності Законом «Про Національну поліцію».

 • 00

  Які пільги у 2016-му надаватиме місцева влада, - юрист із Закарпаття

  Забезпечення безоплатного проїзду в громадському транспорті та надання пільг на оплату окремих видів комунальних послуг для соціально незахищених верств населення відтепер залежатиме від рішення органів місцевого самоврядування. У разі підписання Президентом закон набере чинності уже з 1 січня 2016 року.

 • 1

  Всього 4% закарпатців довіряють суддям

  Цей катастрофічно низький показник можна виправити шляхом оновлення суддівського корпусу через зміни до Конституції в частині судової реформи

Чому батьки зобов'язані утримувати дитину, - юрист із Закарпаття

Чому батьки зобов'язані утримувати дитину, - юрист із Закарпаття

Мало хто про це знає, але утримувати дітей це є одним з основних обов’язків батьків. На жаль, іноді так стається, що батьки нехтують цим своїм обов’язком, тому законодавцем це було  внесено в сімейний кодекс.
Які нововедення чекають закарпатських водіїв

Які нововедення чекають закарпатських водіїв

  У зв’язку із прийняттям Закону «Про Національну поліцію», який набув чинності 7 листопада, були внесені зміни до законодавчих актів, які стосуються відповідальності за порушення правил безпеки дорожнього руху. 
Проблемні питання земельного законодавства обговорять в Ужгороді

Проблемні питання земельного законодавства обговорять в Ужгороді

Вищий господарський суд України спільно з Львівським апеляційним господарським судом та господарським судом Закарпатської області 19 листопада 2015 року проводить круглий стіл на тему: «Проблемні питання застосування земельного законодавства та Господарського процесуального кодексу України».
Немеш і Партнери
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com