Немеш і партнери
image

Безкоштовна юридична консультація від юридичної клініки

Юридична клініка за підтримки @Міжнародний Фонд в рамках проекту «Правова допомога, як ключовий інструмент, спрямований на сприяння громадянами у вирішенні життєвих кризових питань, захист їх прав та інтересів, під час пандемії Covid-19» Запрошує вас прийти до нас і отримати безкоштовну юридичну консультацію з різних галузей законодавства. (м. Ужгород, вул. Капітульна, 26, каб.23 (навпроти Ужгородського Замку))

Також, завітати на нашу сторінку Юридичної клініки у Фейсбук  продивитись рубрику з  18 актуальних тем в період пандемії COVID-19 (за посиланням одна із даних тем:

https://www.facebook.com/jurklinic/posts/406492117427467). Ці теми досі є актуальними, кожен зможе для себе знайти відповіді на важливі для нього запитання.

Також, можете ознайомитись з матеріалами інформаційно – методичного забезпечення на тему: «Окремі аспекти надання правових послуг та консультування в умовах карантину (COVID-19). (посилання на відповідний матеріал:

https://drive.google.com/file/d/1d20TFTnM2Kk5WxBt0xGD8kPLMcAPv-J1/view?usp=sharing).

Сподіваємось, що ми були корисними для вас та змогли допомогти вирішити важливі питання, що виникали у цей складний для Держави та світу час, в період пандемії COVID-19.  

Для отримання безкоштовної юридичної консультації фізичним та юридичним особам звертайтесь за телефоном (0312) 61-49-14 або e-mail: jurklinic@gmail.com

Графік надання консультацій: пн-пт 14.00-18.00.

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного Фонду "Відродження" у межах проекту «Правова допомога, як ключовий інструмент, спрямований на сприяння громадянами у вирішенні життєвих кризових питань, захист їх прав та інтересів, під час пандемії Covid-19».

Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією  @Міжнародний Фонд

Фонд у соціальних мережах:

Facebook.com/irf.ukraine
Twitter.com/IF_Ukraine
Instagram.com/irf_ukraine/

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com