Немеш і партнери
image

Громадський конвент Євромайдану Закарпаття став на захист активіста Богуславського

Сьогодні на захист колишнього міліціонера, а нині активіста Романа Богуславського став «Громадський конвент» закарпатського Євромайдану. 

Керівники «Громадського конвенту» закарпатського Євромайдану Василь Маняк та Павло Гомонай дали спільну прес-конференцію з активістом Романом Богуславським, якого звинувачують у підпалах ряду об’єктів в Ужгороді.

"Всі звинувачення на нашу адресу, і мою зокрема, − фіктивні, і все це зараз відбувається через нашу громадську позицію. Зокрема через суди з ужгородською міською радою, які ми ініціюємо", − наголосив Роман Богуславський. Щодо аудіозапису, який опублікований на деяких закарпатських сайтах, то активісти переконують: аудіозапис монтований у якомусь редакторі із різних шматків розмов.

Активіст переконаний, що секретар Ужгородської міськради Богдан Андріїв та перший заступник мера Іван Волошин намагаються помститися йому за активну боротьбу проти корупції у владі.

«Ми не підпалювачі, ми навпаки шукаємо механізми, щоб можна було уникнути цього,- заявили активісти. -  У нас в Ужгороді є конфлікт інтересів. Секретар міськради проводить нараду  з перевізниками, де має відстоювати інтереси ужгородців. Водночас власники АТП, де перевізники обслуговуються, мають пряме відношення до самого заступника мера. Треба усунути ці конфлікти інтересів».

Поєднуючи роботу посадовця і не полишивши корпоративні права на власність АТП, заступник міського голови порушив ряд норм, заявляють громадські активісти. Немалий шлейф компроматів є в активістів і на ще одного заступника мера – Івана Волошина та на заступницю  Ольгу Травіну.

Активісти переконані, що такі звинувачення з’явилися саме сьогодні тільки тому, що «іншого компромату не змогли знайти».

На жаль, під час прес-конференції більш реальних доказів невинуватості Романа Богуславського наведено не було і все скидалося на переведення стрілок.

Також відчувалося намагання змістити акценти на підпал саме офісу Партії регіонів, яка нині в опалі у населення і жодним словом не сказати про підпал тераси ресторану, який належить депутату Ярославу Шафарю, та видавництва «Закарпаття», де директором Сергій Варцаба.

Власне, свого часу Роман Богуславський служив в органах МВС і був звільнений звідти за порушення трудової дисципліни саме батьком Сергія Варцаби Василем Варцабою, який на той час очолював Закарпатське управління МВС. 

Як ми повідомляли, в мережі було розміщене відео, на якому йшла мова між двома людьми про організацію підпалів.

Згодом один із фігурантів відео зізнався, що він вів запис цієї розмови і готовий свідчити в міліції проти Романа Богуславського.

Керівники міста Ужгород подали заяву в міліцію щодо фактів про підпали на відео-зізнанні.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com