Ужгородець Герей у складі збірної здобув бронзу Кубка світу серед шпажистів

Національна команда України з фехтування на шпагах у складі Богдана Нікішина, Романа Свічкаря, Анатолія Герея та Ігоря Рейзліна посіла третє місце на етапі Кубка світу у швейцарському Берні.

На старті командного турніру наші хлопці виграли в Канади (45:29), далі з перевагою в один укол перемогли Угорщину (30:29), а в поєдинку за путівку у півфінал обіграли поляків (30:20).

В 1/2 турнірної таблиці українським шпажистам зовсім трохи не вистачило до виходу у вирішальну стадію змагань. На цьому етапі Герей, Свічкар і Нікішин програли Італії (31:32), але в не менше напруженому поєдинку за бронзу українці зуміли «відігратись» і вирвали перемогу в Японії знову ж таки з мінімальним розривом – 32:31.

Зазначимо, що після першої командної зустрічі нашим шпажистам довелось захищати честь країни втрьох – Ігор Рейзлін зазнав сильної травми в поєдинку з канадцями і достроково завершив участь у турнірі.