image

Варфоломеева 5-та на Чемпіонаті світу

У Ташкенті завершився кадетський Чемпіонату Світу з фехтування. В останній день змагань на фехтувальні доріжки вийшли команди мікст, кожна з яких складалася з шести спортсменів – представників чоловічих і жіночих дисциплін у рапірі, шпазі й шаблі. У світових кадетських першостях ця дисципліна введена вперше.

Україну в цей день представляли шаблісти Євгеній Трифонов і Маргарита Смирнова, рапіристи Ганна Тараненко й Максим Гаравський і шпажисти Юрій Запара й ужгородка Дарина Варфоломеєва, яка навчається Львівському держуніверситеті фізкультури.

За результатами індивідуальних виступів наша стала п'ятою в турнірній таблиці, тому до 1/8 фіналу українці потрапили автоматично. Далі за право боротися у чвертьфіналі наші спортсмени з гарним відривом перемогли збірну Гонконгу (30:20), а от наступну зустріч з аналогічним рахунком, тільки цього разу не на свою користь, поступилися майбутній чемпіонці світу збірній Кореї й, таким чином, фінішували на п'ятому місці.