"Говерла" втратила перемогу в матчі з "Дніпром" (Відео)

Відбулися матчі першого туру Чемпіонату України сезону 2015/2016. Ужгородська «Говерла» сьогодні провела поєдинок із «Дніпром». Гра закінчилася внічию.

Поєдинок почався о 19.30 за температури +34 градуси. Через спекотну погоду арбітр зупиняв гру в середині таймів, щоб гравці мали змогу попити води.

У першому таймі перевагою володіли гості. Кілька моментів змарнував Селезньов, ще у кільком випадках нападник опинявся в положенні поза грою. Не раз вступав у гру воротар ужгородців Рудько. За перший тайм дніпропетровці подали шість кутових, «Говерла» — один.

Другий тайм команди почали рівно. На 57-й хвилині ужгородці скористалися нерозторопністю захисників «Дніпра». Хобленко прорвався у штрафний дніпропетровців і прострілив на дальню штангу. Новачок «Говерли» Гемега вколотив м’яч у ворота Бойка — 1:0. На 78-й хвилині Роман Безус ударом головою зрівнює рахунок — 1:1. Асистував нападнику Лучкевич.

В’ячеслав Грозний залишився задоволений грою своїх підопічних. На прес-конференції тренер розповів про зміну складу команди та заборгованість.

Голи: Гемега (57) — Безус (78).

5 — Удари — 19
1 — Удари у створ — 2
3 — Кутові — 8
2 — Попередження — 2

«Говерла»: Артур Рудько, В’ячеслав Лухтанов, Віталійс Ягодінскіс, Сергій Люлька (Михайло Ряшко 76), Олексій Савченко, Віталій Гемега (Павло Полегенько 80), Євген Чумак, Андрій Цуріков, Дмитро Хльобас, Олексій Хобленко, Халк (Ігор Худобяк). Запасні: Дмитро Бабенко, Ігор Гончар, Віктор Гей, Орест Кузик.

Статистика зустрічей у ПЛ: +1=7–9.

1-й тур

17 липня, п’ятниця:
«Металург» (Запоріжжя) — «Зоря» (Луганськ) — 0:6.
18 липня, субота:
«Олімпік» (Донецьк) — «Чорноморець» (Одеса) — 2:2,
«Металіст» (Харків) — «Карпати» (Львів) — 2:0,
«Ворскла» (Полтава) — «Волинь» (Луцьк) — 1:1.
19 липня, неділя:
«Шахтар» (Донецьк) — «Олександрія» — 2:0,
«Говерла» (Ужгород) — «Дніпро» (Дніпропетровськ) — 1:1,
«Сталь» (Дніпродзержинськ) — «Динамо» (Київ) — 1:2.

В наступному турі «Говерла» також гратиме вдома. Суперником ужгородців стане «Ворскла». Поєдинок відбудеться у суботу, 25 липня. Початок о 17.00