image

"Минай" перемагає "Черкащину" з рахунком 3:1

Після 5-го туру "Минай" здобуває 9 очок і виходить на чисте третє місце.

Перший гол забив минайєць Нурієв. На 38-й хвилині Анатолій пробивав штрафний - 1:0. На 42-й хвилині з гри забив "академік" Сторчоус - 1:1.

У другому таймі на 77-й хвилині Кобін подавав з кутового. Передачу красивим ударом замкнув Максим Гавриленко. Для новачка "Минаю" цей гол став першим за наш клуб. Ще один гол за "Минай" був забити вже на доданих хвилинах. Відзначився Смокоровський - 3:1.

5-й тур

18 серпня, субота: "Нива" (В) - "Поділля" - 1:2, "Калуш" - "Верес" - 1:0, "Минай" - "Черкащина-Академія" - 3:1, "Чайка" - "Нива" (Т) - 0:0. 19 серпня, неділя: "Буковина" - "Полісся".

ТС: "Черкащина-Академія" - 10,  "Калуш" - 10, "Минай" - 9, "Поділля" - 8, "Буковина" - 6, "Чайка" - 6, "Нива" (В) - 5,"Полісся" - 5, "Нива" (Т) - 5, "Верес" - 1.