Минай перемагає, а Ужгород програє

Відбулися тури у Першій та Другій лігах.

У 14-му турі Першої ліги ФК Минай приймав краматорський Авангард і переміг - 2:0. Обидва голи були забиті у другому таймі гравцями, які вийшли на заміну. На 59-ій хвилині Маїк вдало зіграв на добиванні після кутового, а на 78-ій відзначився Араужо.

В наступному турі Минай зіграє у Луцьку з Волинню. Гра відбудеться у суботу 26 жовтня.

Рахунки, турнірка.

У Другій лізі відбувся 16-й тур. ФК Ужгород грав на виїзді із рівненським Вересом. Рахунок зустрічі 3:0 на користь господарів. Голи: Соломка (2, 28), Шестаков (9). Більшу частину матчу обидві команди грали у неповному складі. На 26-й хвилині за навмисну гру рукою арбітр показав червону картку ужгородцю Пасічнику, а на 30-й хвилині рівнянин Любчик сфолив на Машталіру і отримав другу жовту картку.

В наступному турі Ужгород гратиме на виїзді з Чайкою (П. Борщагівка).