«Минай» переміг «Верес» і вийшов на перше місце

У Другій лізі проходять матчі 14-го туру. "Минай" вдома переграв "Верес" - 2:0.

Перемога над «Вересом» далася дуже нелегко, - пише прес-служба клубу. До зустрічі минайці підійшли з кадровими втратами. Нурієв так і не відновився після ушкодження в матчі з «Нивою», а перед матчем з «Вересом» вибув ще й капітан Михайло Кополовець.

Через ці втрати господарям не вистачало гостроти в атаці. У першій половині гри "Минай" мав лише три напівмоменти біля воріт суперника.

На другу половину гри «Минай» вийшов максимально зарядженим та в грі почав діяти агресивніше. З'явилися Нагоди у Кобіна, Гавриленка та Гегедоша... На 64-й хвилині після подачі Микуляка з кутового, Кобін виграє «другий поверх» та скидує у штрафну, де Гавриленко переправляє м’яч на Гегедоша - 1:0. Загалом Роберт забив уже восьмий гол - найбільше у групі "А".

За хвилину нападник міг подвоїти рахунок, але не переграв захисника після виходу «один в один». На 79-ій хвилині питання про переможця відпало. Атаку розігнав Василь Пиняшко, віддав пас Микуляку і той з лівого флангу штрафної навісив на Бецу. Василь головою переправив м’яч у ворота – 2:0.

За 2 хвилини до кінця основного часу Гегедош не використав реальний шанс відзначитися вдруге. Його постріл після виходу «один на один» спочатку відбив голкіпер «Вереса», а добивання прийшлося у поперечину.

Завдяки цій перемозі, а також несподіваній поразці «Калуша» вдома житомирському «Поліссю» 0:1, «Минай» очолив групу «А». І тепер на одне очко випереджає «Калуш».

Наступний поєдинок у Другій лізі «минайці» проведуть на виїзді – у Житомирі із «Поліссям» 4 листопада.

Але перед цим, 31 жовтня, відбудеться матч 1/8 фіналу Кубку України – з київським «Динамо».

Голи: Гегедош, 64 (1:0), Беца, 79 (2:0)

«Минай»: Мелашенко, Беца (Федак), Стасюк, Кобін, Ощипко, Микуляк (Сухомлин), Лобода, Гавриленко, Смокоровський (Капустей), Пиняшко (Шпак), Гегедош.