Минай програє у найслабшої команди Ліги

В УПЛ проходять матчі 14-го туру. Минай приймав Маріуполь і програв 0:2.

Перший гол забив Кащук на останній хвилині першого тайму - 0:1. На 73-й хвилині за грубий фол пряму червону картку отримав Очеретько - Минай у більшості. За кілька хвилин минайці отримали право на пробиття пенальті - Гончар не забиває. На 88-й хвилині Кащук скористався помилкою захисника Минаю і вийшов один на один з воротарем - 2:0.

Голи: Кащук (44, 81).

За весь матч Минай так і не зробив жодного удару по воротам суперника, а на доданих хвилинах матчу минаєць Ахмедзаде ще й отримав другу жовту картку за суперечки з арбітром.

У турнірній таблиці Маріуполь впритул наблизився до Чорноморця та Минаю.

У наступній грі Минай прийматиме ще одного конкурента у боротьбі за виживання - Інгулець. Гра відбудеться за два тижні, 21 листопада.

Тим часом у Європі пройдуть матчі відбору до ЧС-2022. 16 листопада Україна зіграє на виїзді з Боснією.

Українська-Премʼєр-Ліга-Офіційний-сайт-УПЛ-upl-ua (1)