"Минай" проходить "Верес" у Кубку України

У Кубку України відбулися матчі Першого етапу.

ФК «Минай» грав на виїзді із рівненським «Вересом». Гра проходила у смт Млинів.

По ходу матчу невелику перевагу мали минайці. Вони ж першими і відзначилися. На 84 хвилині з великої відстані потужно пробив Олексій Шпак — 0:1. А вже на 89 хвилині після розіграшу штрафного забив Олександр Дубина — 1:1. З таким рахунком закінчився другий тайм.

У додаткових таймах рахунок не змінився. У серії післяматчевих пенальті сильнішими виявилися минайці - 9:10.

Серія пенальті: Гапончук (Верес) - 1:0, Шпак (Минай) - 1:1, Бондаренко (Верес) - 2:1, Допілка (Минай) - 2:2, Скотаренко (Верес) - 3:2, Минайленко (Минай) - 3:3, Заїкін (Верес) - 4:3, Лобода (Минай) - 4:4, Дубина (Верес) - 5:4, Гегедош (Минай) - 5:5, Семенчук (Верес) - 6:5, Микуляк (Минай) - 6:6, Герасимчук (Верес) - 7:6, Смокоровський (Минай) - 7:7, Фляк (Верес) - 8:7, Беца (Минай) - 8:8, Пецьків (Верес) - 9:8, Стасюк (Минай) - 9:9, Барабаш (Верес) - 9:9, Пиняшко (Минай) - 9:10.

Матчі Другого етапу відбудуться 22 серпня. Жеребкування пройде у п'ятницю 20 липня. У етапі візьмуть участь 28 команд: 10 переможців Першого етапу, 2 команди Другої ліги та 16 команд Першої ліги.

Нагадуємо, що у нинішньому сезоні усі етапи Кубка складаються з одного матчу.