"Минай" у себе вдома програв "Чайці"

Сьогодні відбувся тур у групі «А» Другої ліги. «Минай» приймав «Чайку» з Київщини.

Головні події на полі відбулися у середині другого тайму, коли на 58-й хвилині другу жовту картку отримав Гавриленко і «Минай» залишився у меншості. Вже за хвилину арбітр призначив пенальті у ворота «Минаю» за гру рукою у власному — 0:1. На 73-й хвилині одна з контратак «Чайки» приносить гостям другий гол — 0:2. На 76 хвилині на полі виникла штовханина після жорсткого зіткнення, у якому постраждав гравець «Чайки». В результаті арбітр показав по жовтій картці гравцям обох команд і попросив залишити тренерське місце двох тренерів «Минаю».

На 90-й після одного з численних порушень, арбітр прищначає штрафний удар поблизу штрафного майданчика гостей. Нурієв встановлює остаточний рахунок — 1:2. Уже на доданих хвилині Анатолій отримав червону картку за грубий підкат.

В наступному турі «Минай» грає на виїзді із житомирським «Поліссям». Гра відбудеться у четвер, 18 квітня.

19-й тур. 12-13 квітня:

«Полісся» — «Буковина» — 0:1,
«Минай» — «Чайка» — 1:2,
«Нива» (В) — «Нива» (Т) — 0:1,
«Черкащина» — «Поділля» — 3:0,
«Калуш» — «Верес» — 0:0.