Минай втратив два очка на останній хвилині матчу

24 серпня відбувся відкладений матч 3-го туру Минай - Колос. Гра мала пройти ще на початку серпня, але через участь Колосу в Лізі Конференцій, її перенесли.

Перший гол був забитий на 50-й хвилині. З пенальті відзначився Данило Книш - 1:0. Євген Селезньов відіграв весь перши тайм, але на старті другого тайму був замінений.

Другий гол на останній хвилині зі штрафного забив колишній минаєць Анатолій Нурієв - 1:1.

У турнірні й таблиці Минай піднявся на одну сходинку, зрівнявшись за очками з Інгульцем.

У наступному турі минайці прийматимуть Динамо. Гра відбудеться у суботу, 27 листопада. Початок о 14:00.

Шістнадцятим туром в УПЛ розпочнеться друге коло. Нагадаємо, що у матчі 1-го туру кияни на своєму полі перемогли Минай з рахунком 2:0.