Минай з мінімальним рахунком програв Десні

Матч проходив у Києві на "Оболоні" - його перенесли через складну епідеміологічну ситуацію у Чернігові.

На 5-й хвилині за гру рукою арбітр призначив пенальті у ворота "Десни" - Нурієв влучив у штангу. "Десна" свій гол забила на 80-й хвилині, відзначився Будківський. З повтору було видно, що нападник при цьому перебував у офсайді, тим не менше арбітр гол зарахував - 1:0.

Завтра відбудуться ще три матчі 9-го туру, зокрема "Динамо" прийматиме "Шахтар". Початок гри о 17.00, трансляція на "2+2".

Наступний тур відбудеться за 2 тижні 20-22 листопада. "Минай" прийме "Дніпро-1". Гра відбудеться у неділю 22 листопада, початок о 14.00.

Рахунки, календар, турнірка.

Перерва у Чемпіонаті викликана проведенням матчів збірних. 11 листопада (середа) відбудуться товариські матчі, в яких Україна зіграє з Польщею (21.45). 12 листопада (четвер) у кваліфікації до ЧЄ-2020 відбудуться стикові матчі. У Лізі націй відбудуться два тури: 14 листопада (субота) збірна України зіграє на виїзді з Німеччиною (21.45), а 17 листопада (вівторок) також на виїзді зі Швейцарією (21.45).