"Минай" здобув вольову перемогу у домашньому матчі

Після цього матчу ФК "Минай" виходить на перше місце турнірного становища.

Відбулися матчі 3-го туру у Другій лізі. "Минай" приймав ФК "Чайку" з Київської області.

На 25-й хвилині у одній з контратак гравець «Чайки» Тименко відкрив рахунок — 0:1. З 32-ї хвилини «Минай» грає у більшості — з поля вилучено Грабчака. На 82-й хвилині зі штрафного забиває Нурієв — 1:1. На 87-й хвилині арбітр призначає пенальті у ворота "Чайки", м'яч влучив у руку гравця команди гостей. Роберт Гегедош взявся пробивати і не забив. А вже на 90-й хвилині Роберт Гегедош забиває з гри - 2:1.

Наступний тур відбудеться у суботу-неділю, 11-12 серпня. «Минай» зіграє на виїзді проти вінницької «Ниви».

3-й тур

4 серпня, субота: «Минай» - «Чайка» (П. Борщагівка) — 2:1, «Полісся» (Житомир) - «Поділля» (Хмельницький) — 0:0.

5 серпня, неділя: «Нива» (Тернопіль) - «Верес» (Рівне) (17.00), «Буковина» (Чернівці) - «Ч.-Академія» (Черкаси) (17.00), «Калуш» - «Нива» (Вінниця) (17.00).