image

«Севлюш» не зміг достроково стати чемпіоном

У Чемпіонатах Закарпаття відбулися матчі 20-х турів.

У Вищій лізі «Севлюш» не зміг достроково стати чемпіоном, зігравши внічию з Мункачем — 2:2. За три тури до кінця виноградівці випереджають «Поляну» на 9 очок, тож чисто теоретично полянці ще можуть наздогнати минулорічного чемпіона.

Вже в наступному турі «Севлюш» може оформити друге поспіль чемпіонство, для цього команді вистачить нічиї у домашній грі з «Карпатами». «Поляна» в разі перемоги над «Бужорою», стане срібним призером. Початок ігор о 14.30. До кінця сезону залишається 3 тури.

65787815_2472353916331711_6916338011735064576_o

У Західній зоні Першої ліги «Колос» з Іванівців виборов право грати фінальний матч з переможцем Східної зони оскільки забронював за собою перше місце. Так, які і ракошинський «Колос» забронював друге місце. У цьому турі обидва «Колоси» перемогли своїх суперників з однаковим рахунком — 4:0.

Матч «Колос» (Р) — «Ф. Медвідя» не був дограний до кінця. Перед перервою стався інцидент, у результаті якого Олександра Горчака було вилучено з поля прямою червоною карткою. А на другий тайм команда «Ф. Медвідя» відмовилася виходити.

«Заріччя» — «Сокіл».

ТС: «Колос» (І) — 51 очок (19 ігор), «Колос» (Р) — 44 (19), «Бобовище» — 36 (18), «Н. Коропець» — 32 (18), «Сокіл» — 22 (18), «Невицький замок» — 22 (18), «Боржава» — 20 (18), «Заріччя» — 19 (18), «Ф. Медвідя» — 18 (18), «Сільце» — 16 (18), «Боржавське» — 3 (18).

У Східній зоні, як і в Західній, до кінця змагань у групах залишається два тури, однак тут ще жодна команда лідируючої трійки не забронювала за собою якесь конкретне місце у турнірці.