image

У Вищій лізі ЧЗ стали відомі фактично всі медалісти

21-й тур обласного чемпіонату з футболу у Вищій лізі приніс кілька цікавих результатів.

Зокрема лідер першості ФК «Ужгород» втратив три очки у матчі з ФК «Берегово». Берегівчани продемонстрували гостям з обласного центру майстер-клас гри від оборони. В одній із контратак відзначився Ковтун — 1:0. Як результат, на перше місце турнірної таблиці вийшов «Севлюш».

Виноградівський ФК розгромив удома «Спартакус». В першому таймі двічі у воротах команди Бундаша відзначився Ребрик, у другому таймі забивали Пуканич та Шопота — 4:0.

В іншому матчі «Минай» впевнено переміг «Дийдо», чим зробив вагому заявку на бронзові нагороди.

Найнесподіваніший результат зафіксовано в Іршаві, де місцева «Бужора» перемогла міцного середняка з села Вільхівці — 1:0. ФК «Вільхівці» перемістилися з четвертого місця на шосте, а ось перемога іршавчан на розташування їхньої команди у турнірному становищі не вплинула. Скоріш за все команда так і закінчить чемпіонат останньою.

ФК «Мукачево» пропускав тур, через неучасть «Тячева».

Наступний тур відбудеться у неділю 9 жовтня. Центральним стане протистояння конкурентів у боротьбі за золото: «Ужгород» — «Севлюш». До кінця чемпіонату залишається 5 турів. Початок ігор дорослих команд о 14.30.