image

"Ужгород" громить "Мукачево" і виходить в лідери

У суботу—неділю відбулися матчі 10-го туру Чемпіонату Закарпаття у Вищій лізі. Центральний матч, що проходив в Ужгороді, викликав інтерес у вболівальників футболу. На матчі, що проходив на запасному полі стадіону Авангард, прийшли 400 глядачів. До 10-го туру ФК «Ужгород» підійшов у ранзі третьої команди поточного чемпіонату.

Вже на 4-й хвилині господарі поля вийшли вперед — зі штрафного забив Іван Бандурович — 1:0. На 37-й хвилині Бандурович став асистентом Юрія Тома, який з близької відстані подвоїв рахунок — 2:0. Третій гол був забитий на 69-й хвилині. На підбиранні зіграв той же Бандурович — 3:0

На матчі був присутній колишній тренер ФК «Говерла» Олександр Севидов (на фото). Його «Металіст» наразі перебуває на зборах у Закарпатті. У вівторок (7 червня) ФК «Ужгород» зіграє товариський матч із «Металістом». Гра відбудеться на полі готельно-ресторанного комплексу «Камелот», початок о 17.00.

У іншому матчі 10-го кола «В. Бийгань» втратила очки у Іршаві, в результаті «Ужгород» після 10-го туру повертає собі першу сходинку в турнірному становищі.

***

Нагадаємо, що у Першій лізі зараз триває перерва. Матчі другого кола почнуться 22 серпня.