"Ужгород" громить "Севлюш" у чемпіонському матчі

Минулими вихідними відбулися матчі чергових турів у Вищій та Першій лігах.

Очний поєдинок лідерів чемпіонату області з футболу вважався визначним у боротьбі за золоті нагороди. За п"ять турів до кінця сезону обидва клуби мали майже рівну кількість очок і приблизно однаковий календар. У першому колі перемогла команда з Виноградова - 3:0.

Стадіон "Автомобіліст" в Ужгороді зібрав 1500 глядачів. Вже після першого тайму гості горіли - 0:3. У воротах "Севлюша" відзначилися Ількович (12) та двічі Гегедош (19, 26). На початку другого тайму Чонка (48) та Ребрик (65) повернули інтригу в гру, але далі забивали тільки ужгородці: Пиняшко (77, 91), Бако (88).

До кінця чемпіонату обидві команди зіграють ще по 4 гри. Велика перевага "Ужгорода" за забитими/пропущеними залишає підопічним Шанти право на невелику осічку.

У наступному турі, що пройде в суботу (15 жовтня) "Ужгород" грає з "Бужорою", а "Севлюш" приймає "Дийдо". Початок ігор дорозлих команд о 14.30.