ЧУ. Ужгородська "Говерла" перемогла донецький "Олімпік"

Ужгородська "Говерла" у рамках Чемпіонату України з футболу у вищій лізі грала у Києві проти донецького "Олімпіка". Ужгородці перемогли 2:1.

Матч складався не на користь закарпатців. У першому таймі на 39-й хвилині донецький гравець Кирило Дорошенко забив гол з пенальті.

У другому таймі ужгородці кинулися відігруватися і на 70-й хвилині рахунок зрівняв Дмитро Хльобас, який щойно вийшов на поле на заміну.

На 80-й хвилині "Говерла" могла вийти вперед, однак на 80-й хвилині Олег Герасим'юк влучив у стійку.

І все ж, на 84-й хвилтині ужгородець Максим Фещук головою забиває ефектний переможний м'яч.

Нагадаємо, що через брак коштів ужгородці на матч у Київ їхали 16 годин потягом.

Голи: Дорошенко (39 п.) — Хльобас (70), Фещук (84).

«Говерла»: Коваль, Хомин, Акакпо, Ягодинскіс, Люлька, Тудосе, М’якушко (Трухін 89), Герасим’юк, Аруна (Акімов 90), Фещук, Гришин (Хльобас 57). Запасні: Надь, Качараба, Лухтанов, Райчевич.