ГК Карпат двічі обіграли Спартак

9-10 листопада, ужгородки приймали столичних гандболісток.

Перша гра для Карпат виглядала непростою до 12-ї хвилини першого тайму. Тоді карпатівкам вдалось опанувати ситуацію на майданчику і зрівняти рахунок (6:6). Далі більш-менш надійні дії в захисті та не нехтування моментами в нападі зробили свою справу. Ужгородки до перерви пропустили тільки 4 м’ячі, а от забили ще 10! Відповідно рахунок після першого тайму став 10:16 на користь ужгородок, до речі серед яких найбільше «вколотила» у чужі ворота Яна Готра (7 м’ячів у першому таймі).

Другий тайм, для Спартака виявився ще більш провальним, а для Карпат феєричним на видовищні голи. За 30 хвилин столичні гандболістки забили у ворота суперниць тільки 8 м’ячів, а от ужгородки 18!

ГК «Спартак» 18:34 ГК «Карпати»
Карпати: Воронько, Чіковані, Готра 10, Мелекесцева 4, Шипляк 4, Байрак 4, Лезінська 3, Безрукова 3, Шукаль 2, Тріфонова 2, Макаренко 1, Гававка 1, Фенинець, Пилипюк, Купчак, Суха.
Тренери: Чернов В. Пилипюк О.

Матч-відповідь для обох команд пройшов за схожим сценарієм. Карпатівки спершу наздоганяли Спартак, щоправда цього разу вже тільки до 9-ї хвилини (рахунок 3:3), а от столичні гандболістки не зуміли віднайти потрібної гри, аби покращити власну ефективність. За другий матч Спартаківки закинули на 4 м’ячі менше ніж у першому, всього 14, з яких 8 у першому таймі і тільки 6 у другому. Водночас, ужгородки також забили менше (у порівнянні з першою грою), тільки 31 гол, але розширили склад виконавців, давши змогу проявити себе всім заявленим спортсменкам на гру.

ГК «Спартак» 14:31 ГК «Карпати»

Карпати: Воронько, Чіковані, Готра 7, Безрукова 6, Шукаль 4, Мелекесцева 3, Шипляк 2, Лезінська 2, Тріфонова 2, Купчак 2, Суха 2, Байрак 1, Макаренко, Гававка, Фенинець, Пилипюк.