image

Карпати обіграли Галичанку на останній секунді матчу

У драматичному матчі 8-го туру української Суперліги "Карпати" здобули перемогу в Ужгороді.

Початок гри був за гостями — за першу половину першого тайму ужгородки забили лише два голи. Після тайм-ауту взятого Борисом Петровським, його команда змогла наздогнати “Галичанку” на відстань двох голів, зрештою тайм закінчився з рахунком — 9:10. На останній секунді львів'янок врятувала штанга.

У перерві гру прокоментувала Ніна Гецко: “Гравці обох команд багато помиляються, оскільки відчувають відповідальність за результат. Не сподобалося суддівство у матчі, головний суддя своїми рішеннями лише заважав грати”.

У другому таймі активність львів'янки Наталі Туркало принесла результати “Галичанці”, скористалися гості і грою в більшості. В результаті “Галичанка” знову відірвалася на три голи. Однак, знову до середини тайму ужгородки змогли відігратися і до 10-ї хвилини рахунок був уже 13:14. Потім ужгородки двічі відзначилися граючи у меншості — 17:17. За 7 хвилин до закінчення Ганна Лезінська вперше у грі вивела “Карпати” вперед — 20:19. За дві хвилини до фінального свистка грою в більшості скористалася “Галичанка”, - знову вперед виходять львів'янки - 22:21. За кілька секунд до закінчення ужгородка Вікторія Гичка закинула переможний гол - 23:22.

"Карпати": Яблонська-Бобаль, Воронько, Лезінська (5), Гичка (4), Готра (4/1), Сухецька (4), Кильч (2), Компанієць (2), Фурманець (2), Попович, Білик, Петровська н/в, Купчак н/в.

Штраф: 12 - 12 (двічі Гичка, Мелекесцева, Кильч, Білик, червону отримала Компанієць - Воловник, двічі Баранович, Парандій, Коновалова вилучення та червона картка);

7 м: 4/1 - 5/4 (Гілязетдінова відбила кидки від Сухецької, Компанієць, а Гладун відбила кидок від Готри - Туркало кинула мимо воріт Яблонської)

Наступний матч відбудеться завтра у СК “Юність”, початок об 11.00. Трансляція гри доступна на каналах “Тиса 1”  та на “21-му каналі”.

У п'ятницю-суботу відбулися також відкладені матчі 7-го туру, в яких “Дніпрянка” двічі обіграла “Економ-Університет”.

7-й тур. 3-4 лютого: “Економ-Університет” - “Дніпрянка” - 18:29, 16:27.

8-й тур. 4 лютого: “Карпати” - “Галичанка” - 23:22. 5 лютого, неділя: “Карпати” - “Галичанка”. 10-11 лютого: “Економ-Університет” - “Спартак”,

ТС: “Галичанка” (Львів) — 28 (15), “Карпати” (Ужгород) — 26 (15), “Дніпрянка” (Херсон) — 20 (14), “Реал” (Миколаїв) — 8 (14), “Спартак” (Київ) — 2 (14), “Економ-Університет” (Тернопіль) — 2 (14).