"Карпати" поступилися в першому матчі "Галичанці"

Відбулися перші матчі 3-го туру жіночої Суперліги.

Ужгородські "Карпати" у Львові зустрічалися з "Галичанкою". Перший тайм закінчився з рахунком 14:13 на користь львів'янок. У другому таймі господарки збільшили тиск на ворота "Карпат", результат зустрічі - 27:21.

Спроба львів’янок піти у відрив у першому таймі виявилась невдалою. «Карпати» наздогнали суперниць і двічі виходили вперед (12:11) та (13:12). Втім «Галичанка» перед перервою забила двічі поспіль, забезпечивши собі мінімальну перевагу (14:13). Рівна боротьба тривала і після відпочинку. На 44-й хвилині «Карпати» вийшли вперед 19:18, але після цього ужгородська команда пропустила шість голів поспіль. Цей ривок «Галичанки» став вирішальним. «Карпати» за останні 15 хвилин забили лише двічі, - повыдомляє прес-служба ФГУ.

У інших матчах миколаївський "Реал" обіграв на виїзді тернопільський "Економ-Університет" - 24:21, а херсонська "Дніпрянка" також на виїзді обіграла київський "Спартак" - 25:20.

Завтра відбудуться повторні матчі. Гра "Галичанка" - "Карпати" почнеться о 14.00.