Ужгородські гандболістки в Миколаєві здолали "Реал"

Сьогодні, в рамках VII туру жіночої гандбольної Суперліги, ужгородські «Карпати» зіграли перший матч у Миколаєві з місцевим «Реалом».

Незважаючи на те, що ужгородки є фаворитами у цьому протистоянні, сьогодні їм довелося прикласти чимало зусиль, щоб перемогли миколаївських гандболісток. Перший тайм розпочався вдало для гостей, карпатівки вирвалася вперед. Однак, кінець тайму був за господарками, а відтак і сирена на перерву зафіксувала рахунок 12:11 на користь «Реалу».

Другий тайм миколайвським гравчиням вдалося впевнено розпочати і утримувати переможний рахунок. Однак, ближче до середини тайму карпатівки, зусилями Мелекесцевої, Кильч, Лезінської та Компанієць, змогли переломити хід поєдинку. Варто відзначити і впевнену гру у воротах Єлизавети Воронько, яка здійснила з десяток сейвів у другому таймі.

Гандболістки «Реалу» в останні 10 хвилин не змогли змінити хід поєдинку і ужгородки довели його до впевненої перемоги - 20:28

Завтра команди зіграють другий матч у рамках VII туру жіночої гандбольної Суперліги.