• 10

В Берегові пройшов чемпіонат з боксу на Кубок мера

7-9 червня на учбово-спортивній базі «Закарпаття» тривав І Міжнародний чемпіонат з боксу "Кубок мера м.Берегово". За звання найкращого у своїй ваговій категорії змагалися 146 спортсменів з Угорщини, Словаччини, Грузії, а також міст України: Маріуполь, Івано-Франківськ, Калуш, Стрий, Ужгород, Мукачево, Іршава та ін. Співорганізатором змагань стала Ужгородська федерація боксу на чолі з президентом Степаном Молнаром.

• 100

В Берегові пройде I відкритий чемпіонат з боксу Кубок мера

7-9 червня пройде I відкритий міжнародний чемпіонат з боксу "Кубок мера м.Берегово". Очікуються спортсмени з Угорщини, Словаччини, Німеччини, всього Закарпаття, а також міст України: Маріуполь, Івано-Франківськ, Трускавець та ін. Співорганізатором змагання є Ужгородська федерація боксу на чолі з президентом Степаном Молнаром.

• DSC_9710

Ужгородці перемогли на чемпіонаті України ВФСТ Україна з боксу серед чоловіків

Сьогодні, 30 травня, в Ужгороді в СК ЮНІСТЬ завершився чемпіонат України ВФСТ "Україна" з боксу серед чоловіків. Участь у ньому взяли спортсмени з Ужгорода, Мукачева, Львова, Івано-Франківська, Києва, Чернігова, Южноукраїнська та інших міст. Боксери Ужгородської федерації боксу Лата Павло (52 кг), Боровський Володимир (69 кг) та мукачівець Дудинець Іван (81 кг) стали чемпіонами у своїх вагових категоріях.

• DSC_6094

В Ужгороді пройде Чемпіонат України ГО ВФСТ Україна з боксу серед чоловіків

26-30 травня в ужгородському спорткомплексі ЮНІСТЬ пройде Чемпіонат України ГО "ВФСТ "Україна" з боксу серед чоловіків. Такий захід пройде в Ужгороді вперше. З'їдуться більше 100 спортсменів з усієї України, які боротимуться за медалі у всіх вагових категоріях.

Спортсмени Ужгородської федерації боксу привезли два золота з турніру в Словаччині

В суботу, 11 травня, у Словаччині в місті Вранов пройшли змагання з боксу SLOVENSKA LIGA BOXU. Спортсмен Ужгородської федерації боксу Юрій Дем'янчук завоював золото у ваговій категорії 75 кг, а Юрій Пойда став першим у ваговій 69 кг.
Ужгородські студенти Черняк та Смагін — призери Універсіади з дзюдо

На Всеукраїнській універсіаді в Харкові студент факультету фізвиховання Олександр Черняк у своїй ваговій категорії (100 + кг) виборов бронзову нагороду, а студент юридичного факультету Лев Смагін у категорії 73 кг виборов срібло.
Ужгородський боксер став бронзовим призером Чемпіонату України

23-27 квітня у спорткомплексі Полтавського національного університету ім. Ю. Кондратюка проходить Чемпіонат України з боксу серед студентів. Спортсмен Ужгородської федерації боксу Лата Павло завоював бронзову нагороду чемпіонату у ваговій категорії 52 кг.
Мер Ужгорода нагородив грамотами призерів чемпіонату України з військово-спортивного багатоборства

Сьогодні, 18 квітня, пройшло  друге пленарне засідання чергової ХХХV сесії Ужгородської міської ради. Перед його початком міський голова Богдан Андріїв нагородив грамотами членів збірної Закарпатської області – майстра спорту, чемпіона України Василя Морквича, кандидата у майстри спорту, бронзового призера України Павла Лата та їхнього тренера – майстра спорту, бронзового призера України Степана Молнара.
Ужгородець Василь Морквич став чемпіоном України з рукопашного бою

Президент ужгородського боксерського клубу "SPARTA Uzhhorod" Василь Морквич завоював золото на Чемпіонаті України з рукопашного бою та виконав норматив майстра спорту України. Змагання цими вихідними проходили в Харкові.
Міжнародний турнір з кік-боксингу "IPPON OPEN". ВІДЕО

В Ужгороді стартував міжнародний турнір з кік-боксингу "IPPON OPEN", участь в якому візьмуть спортсмени з чотирьох країн: Угорщини, Словаччини, Чехії та України. Змагання триватимуть 15 та 16 грудня, вхід безкоштовний.