24 медалі здобули закарпатські кікбоксери на Чемпіонаті Словацької ліги

Всього в змаганнях брали участь 26 команд з Польщі, Словаччини та Закарпаття

Ми повідомляли про те, що на Чемпіонаті Словацької ліги дві золоті нагороди здобули члени клубу Золотий Скорпіон.

І ось зараз Президент Закарпатської федерації кікбоксингу Анатолій Перцев оприлюднив результати всієї закарпатської делегації.

10 золотих, 6 срібних і 8 бронзових нагород привезла збірна Закарпатської обласної федерація кікбоксингу ВАКО з Чемпіонату Словацької ліги союзу кікбоксингу, який проходив цієї суботи в місті Пряшів, Словаччина.

Команда Закарпаття посіла третє командне місце серед 26 клубів з Польщі, Словаччини та Закарпаття.

Наша збірна по медалям і клубам виступила так:

СК Іппон (9 спортсменів) - 5 золотих, 4-срібних, 7-бронзових медалей. Тренер - Мартиненко Олег.

СК Спартак (Хуст) (5 спортсменів), 3-золоті, 2-срібні нагороди. Тренер - Семич Олександр.

СК Золотий Скорпіон (2 спортсмена) - 2 золоті. Тренер - Шимоняк Ігор.

Цей старт став етапом підготовки збірної Закарпатті ВАКО перед Кубком України, який відбудеться 17-17 листопада в місті Рівне.  Там команда нашої області буде представлена ​​52 спортсменами з усіх клубів кікбоксингу ВАКО Закарпатській області.

75462347_412651109399657_8472682908237168640_o

На фото: Анатолій Перцев (праворуч) з Президентом кікбоксингу Словаччини Петером Онущаком на змаганнях в Пряшеві.