image

У Закарптя три медалі на ЧУ з класичної боротьби

21—23 квітня у Вінниці відбувся Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед спортсменів 1999—2001 року народження. В цих змаганнях, у складі збірної Закарпаття приймали участь представники Мукачівського, Тячівського та Виноградівського районів. Загалом у Чемпіонаті прийняло участь більше трьохсот спортсменів. Борці виборювали право представляти збірну України на Чемпіонаті Європи у Швеції та Чемпіонаті світу в Грузії.

З наших спортсменів найкраще себе проявили: Василь Степан (Тячів ) і Ілля Шестак (Виноградів ), які вибороли бронзові нагороди у вагових категоріях 54 та 100 кг. Ще краще виступив Михайло Шендрик (Мукачево), який став срібним призером у ваговій категорії 85 кг.

Залікові бали до рейтингу збірної області внесли Василь Панець, Едуард Пфайфер, Артур Шиманський та Іван Візичканич.

За підсумками командної першості збірна Закарпаття зайняла 7 місце серед 22-х збірних команд областей та міста Києва, - повідомляє прес-служба НОК Закарпаття.

НА ФОТО делегація Закарпатської області.