Мукачівець Владислав Цепурдей переміг у Гран-прі з гірського бігу, що проходив у Польщі

У суботу на схилах ландшафтного парку Трегард, що знаходиться на польському узбережжі Балтики, мукачівець Владислав Цепурдей переміг у фінальній гонці Гран-прі з гірського бігу. Всю дистанцію довжиною п’ять з половиною кілометрів з набором висоти понад 200 метрів, закарпатець біг лідером і фінішував першим у відкритому класі, на 45 секунд випередивши найближчого з 97 переслідувачів. Це перша перемога вихованця мукачівського клубу спортивного орієнтування на подібних змаганнях у категорії дорослих спортсменів. Четверте місце у своїй віковій категорії зайняла 18-річна Катерина Цепурдей.
16-річний Мукачівець став срібним призером змагань з гірського бігу у Польщі

16-річний Владислав Цепурдей – вихованець мукачівського клубу спортивного орієнтування «Товариш» – виборов у польському місті Гдиня друге місце у легкоатлетичних змаганнях Гран прі з гірського бігу.
В Ужгороді відбувся міжнародний турнір з петанку Сакура-2023

Понад 60 учасників з багатьох областей України, а також Угорщини, Австрії, Німеччини, Литви та Франції взяли участь у традиційному міжнародному турнірі "Сакура, який протягом трьох днів відбувався у Боздоському парку в Ужгороді.
В Олімпійському національному комітеті нагородили закарпатських біатлоністок - сестер Меркушиних

Сьогодні Національний Олімпійський Комітет нагородив закарпатських біатлоністок Анастасію Мерукшину та Олександру Меркушину як найкращих спортсменок січня та лютого. Олег Меркушин та Ірина Меркушина отримали нагороди як тренери найкращих спортсменок.