Чемпіонат зі Street Workout провели в Ужгороді (ФОТО)

11 липня в Ужгороді відбувся другий щорічний чемпіонат зі Street Workout. Юні спортсмени зібралися на відкритому майданчику КНТУ № 6, аби продемонструвати мистецтво вуличної фізкультури.

Реєстрація учасників відбувалася безпосередньо перед початком змагань, тож кожен охочий міг випробувати свої сили. Захід розпочався з традиційної розминки, до якої разом з учасниками долучилися й глядачі.

Трьохгодинне змагання  пройшло в 4 етапи: фрістайл стилю  «Техніка», фрістайл стилю «Gimbarr», підтягування та віджимання з додатковою вагою та силовий фрістайл. Розподіл учасників по підгрупам залежав від вікової та вагової категорій. Кожен виступ оцінювався за 10-бальною шкалою. Максимальний  бал здобували спортсмени, які демонстрували найскладніші елементи, з урахуванням техніки та якості виконання.

У перервах між показовими виступами публіку розважали танцювальними та музичними композиціями. Родзинкою змагань стали виступи 12-річного Дениса Пічкова, котрий є наймолодшим учасником організації Street Workout.

Захід відбувся за підтримки Ужгородської федерації єдиноборств, яка забезпечила можливість нагородження призерів.

Переможцями чемпіонату стали: Гушка Василь (силовий фрістайл), Вадим Бокшан (фрістайл стилю «Техніка»), Владислав Костюк (фрістайл стилю «Gimbarr»), Корюн Геворкян (підтягування +24 кг.), Василь Хвуст (підтягування +32 кг.), Скалейман Іван (підтягування +24 кг.), Штефуца Андрій (підтягування +32 кг.). Завершилися змагання колективним фото та частуванням від організаторів.