На двох останніх етапах Кубка світу Аннамарі Данча двічі входила до десятки кращих

11 січня у Швейцарії відбувся етап Кубка світу у паралельному гігантському слаломі. Ужгородка Аннамарі Данча показала 5-й результат.

Наступний етап пройшов 14 січня у Австрії. Спортсменки змагалися у паралельному слаломі. Аннамарі Данча стала 10-ю. Ще двоє представниць України — Вікторія Боднарук із Івано-Франківська та Олександра Мальована з Києва — стали 37-ю та 40-ю.

Наступного дня на цій же трасі Аннамарі виступила у міксті з Михайлом Харуком із Івано-Франківська. Представники України стали 19-ми.

У загальному заліку Кубка серед паралельних дисциплін Аннамарі Данча на 14-му місці серед 55 спортсменок.

Наступними для наших сноубордистів стануть змагання на етапі Кубка світу у Словенії, де сьогодні відбудуться старти у гігантському слаломі.