Представниця Закарпаття фінішувала сьомою в індивідуальній гонці на чемпіонаті Європи з біатлону

У німецькому Арбері стартував чемпіонат Європи з біатлону

Сьогодні відбулися індивідуальні гонки. Першими стартували чоловіки і представник Закарпатської федерації біатлону Віталій Труш допустив 4 промахи і фінішував в очковій зоні, посівши 39-е місце зі 112 учасників.

Значно краще виступила Анастасія Меркушина в індивідуальній гонці серед жінок, яка також представляє Закарпатську федерацію.

У Насті Меркушиної був лише один промах і вона стала кращою з усіх учасниць української збірної, фінішувавши на високому сьомому місці із 96-ти учасниць.

Нагадаємо, що Настя наразі перебуває в резерві біатлонної збірної України, яка поїде на Олімпіаду до Пекіну.

Президент Володимир Зеленський нагородив Анастасію Меркушину орденом Княгині Ольги ІІ ступеня.

Таку високу нагороду Настя заслужила   за третє місце у складі жіночої команди України в естафеті на Чемпіонаті Світу.

Нагадаємо також, що наприкінці січня минулого року   Настя завоювала срібну медаль на Чемпіонаті Європи з біатлону.

Як ми повідомляли, Настя Меркушина наразі представляє Закарпатську федерацію біатлону, а в жовтні 2020 року вона    переїхала жити до закарпатського міста Хуст, де отримала квартиру в подарунок від мера міста Володимира Кащука.