Серед кращих стронгменів України два ужгородця

23—24 травня у Києві відбувся чемпіонат України, який проходив у рамках фестивалю «Kyiv Strong Fest 2015». Представники Закарпаття здобули дві медалі.

У найлегшій категорії (до 95 кг) срібним призером став 24-річний атлет із Ужгорода Олексій Мальцев. Показавши відмінні результати у чотирьох вправах Олексій не впорався із «Прогулянкою фермера». В результаті лише на 1 бал його випередив Юрій Хімчак із Івано-Франківська. У вправі з колодою Олександр Мальцев підняв 130 кілограмів, виконавши норматив майстра спорту зі сронгмену.

У змаганнях з окремих дисциплін третій результат показав Володимир Цифра у «Прогулянці фермера». 22-річний ужгородець поступився минулорічному чемпіону України та володарю титулу «Найсильніший українець» Олександру Лашину із Маріуполя та дворазовому чемпіону світу Віктору Юрченку з Черкас.